AYDE Gayrimenkul’den Satılık Site İçinde 1+1 Daire

AYDE Gayrimenkul’den Satılık Site İçinde 1+1 Daire
Dalaman
2.525.000₺  
RH-2969-property 70 80 1 Yatak Odası 1 Banyo 2024 Yapım Yılı 3 3

Dairemiz Dalaman Söğütlü yurt mahallesinde 2 bloktan oluşan havuzlu sitedir. 3 kattan oluşan bloklarımızda farklı konumlarda satılık 1+1 dairelerde mevcuttur. Dairemizde klima, ankastre set , termosifon gibi beyaz eşyaların montajı yapılmış olup hemen oturma hazır bir şekilde teslim edilecektir.

Devlet hastanesi, marketler, eczane, şehir içi servis güzargahında olup merkezi bir bölgededir. Brüt 70 m2 net 60 m2 kullanım alanı olan oldukça kullanışlı 1+1 dairedir.

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz..

Ayde Gayrimenkul Emlak ve Yatırım Danışmanlığı

Ayde Gayrimenkul, güvenilir ve başarılı hizmet anlayışıyla müşterilerine yurt içi ve yurtdışında, özellikle İngiltere ve Almanya gibi önemli pazarlarda gayrimenkul danışmanlığı sunmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çözüm odaklı yaklaşımla hareket ediyoruz. Gayrimenkul alım ve satım süreçlerinde, müşterilerimizle işbirliği içinde çalışarak, baştan sona her aşamada destek sağlıyoruz. Ayde Gayrimenkul olarak, müşterilerimizin beklentilerini aşmak için gerekli tüm hizmetleri sunuyoruz.

Müşterilerimizi sadece işlem sırasında değil, aynı zamanda karşılama, konaklama ve satış sürecinin tamamında asla yalnız bırakmıyoruz. Genç ve dinamik kadromuzla, en iyi ve en doğru yatırımı gerçekleştirmek için birlikte çalışıyoruz.

Ayde Gayrimenkul olarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz ve hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Siz de gayrimenkul yatırımlarınızda güvenilir bir ortak arıyorsanız, Ayde Gayrimenkul size en uygun çözümleri sunmaktan gurur duyarız.

TAŞINMAZ TİCARETİ YETKİ BELGE NO :4801884

VERGİ NO:2730715752

NESRİN DEĞİRMENCİ / BROKER

Property Map

Similar Properties

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.