Doğa İçinde Huzurun Adresi:Köyceğiz’de TAM MÜSTAKİL SATILIK 5+2 VİLLA

Doğa İçinde Huzurun Adresi:Köyceğiz’de TAM MÜSTAKİL SATILIK 5+2 VİLLA
Dalaman
Satılık 19.500.000₺ - Villa
5 Yatak Odaları 4 Banyolar

If you are looking for a peaceful life with a unique view of nature, you have found what you are looking for! Located in the favourite town of Koycegiz, Zeytinalanı, this magnificent villa, located on a fully detached 1.125 m2 plot, is waiting for you to offer you the life of your dreams.

Features:

Large and spacious interiors: Shaped with a modern design approach, the interiors, where every detail has been carefully considered, offer a comfortable life.
Private pool: The private pool, where you can enjoy cooling off on hot summer days, is located in the centre of the garden.
Fascinating view: The villa is surrounded by an impressive nature view. A view full of greenery welcomes you from every window.
Green garden: The green garden surrounding the plot offers an ideal environment for those who want to live in touch with nature.
Location advantage: While benefiting from the peaceful atmosphere of Köyceğiz, it is located in a strategic location that provides easy access to the city centre.
Location:
Located in Köyceğiz Zeytinalanı, the villa offers an ideal option for those looking for a quiet life in nature. This magnificent villa, which attracts attention with its proximity to the sea, offers a life in touch with nature, away from the chaos of the city.

yor.

TECHNICAL DETAILS

24/7 SECURITY CAMERA SURVEILLANCE AND ALARM SYSTEM
OPEN AND CLOSED CAR PARK
FLOOR HEATING SYSTEM
AUTOMATIC OPENING AND CLOSING SYSTEM MAIN ENTRANCE DOOR
STONE WALL SURROUNDING THE ENTIRE PLOT
5 BEDROOMS EBEVENY BATHROOM AND JACUZZI
DOUBLE KITCHEN AND LOUNGE
4 SIDES OPEN
LARGE TERRACE AREAS
If you think that you can find your dream life in this villa, contact us for more information and on-site inspection. We will be happy to help you discover this unique life experience.

OUR VILLA HAS A BUILDING USAGE PERMIT AND IS READY FOR SALE. ALSO BARTER TRANSACTION CAN BE DONE.(VEHICLE OR VILLA)

Eşsiz bir doğa manzarası eşliğinde, huzurlu bir yaşam arayışındaysanız, aradığınızı buldunuz! Köyceğiz’in gözde beldesi Zeytinalanı mevkiinde, tam müstakil 1.125 m2 arsa içerisinde yer alan bu muhteşem villa, hayallerinizdeki yaşamı sunmak için sizi bekliyor.

Özellikler:

 • Geniş ve ferah iç mekanlar: Modern tasarım anlayışıyla şekillendirilmiş, her detayı özenle düşünülmüş iç mekanlar, konforlu bir yaşam sunuyor.
 • Özel havuz: Sıcak yaz günlerinde serinlemenin keyfini çıkarabileceğiniz özel havuz, bahçenin ortasında konumlanmış.
 • Büyüleyici manzara: Villa, etkileyici doğa manzarasıyla çevrili. Her pencereden yeşilliklerle dolu bir manzara sizi karşılıyor.
 • Yeşil bahçe: Arsanın etrafını saran yeşil bahçe, doğayla iç içe yaşamak isteyenler için ideal bir ortam sunuyor.
 • Konum avantajı: Köyceğiz’in huzurlu atmosferinden faydalanırken, şehir merkezine de kolay erişim imkanı sağlayan stratejik bir konumda yer alıyor.

Konum:
Köyceğiz Zeytinalanı mevkiinde bulunan villa, doğanın içinde sakin bir yaşam arayanlar için ideal bir seçenek sunuyor. Denize yakınlığıyla da dikkat çeken bu muhteşem villa, şehrin karmaşasından uzakta, doğayla iç içe bir yaşam sunuyor.

TEKNİK DETAYLAR

 

 • 7/24 GÜVENLİK KAMERA İLE İZLENME VE ALARM SİSTEMİ
 • AÇIK VE KAPALI OTOPARK
 • KAT KALORİFER SİSTEMİ
 • OTOMATİK AÇILIR KAPANIR SİSTEM ANA GİRİŞ KAPISI
 • TÜM ARSAYI ÇEVRELEYEN TAŞ TUVAR 
 • 5 ADET YATAK ODASI EBEVENY BANYO VE JAKUZİ 
 • ÇİFT MUTFAK VE SALON
 • 4 CEPHESİ AÇIK 
 • GENİŞ TERAS ALANLARI 

Eğer hayalinizdeki yaşamı bu villada bulabileceğinizi düşünüyorsanız, daha fazla bilgi almak ve yerinde incelemek için bize ulaşın. Size bu eşsiz yaşam deneyimini keşfetmeniz için yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

VİLLAMIZIN YAPI KULLANIM İZİN BELGESİ OLUP SATIŞA HAZIRDIR. AYRICA TAKAS İŞLEMİ YAPILABİLİR.(ARAÇ VEYA VİLLA)

Property Map

Similar Properties

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.